Konkurs Recytatorski "Jesienne Wierszowanie"

28 listopada w przedszkolu odbył się już V Konkurs Recytatorski „Jesienne Wierszowanie”. W konkursie wzięło udział 27 dzieci z grup przedszkolnych młodszych 3 i 4- latków i starszych 5 i 6- letnich. Występy uczestników oceniało jury z panią Wicedyrektor Renatą Cesarz na czele. Wszystkie przedszkolaki pięknie reprezentowały swoje grupy poprzez recytację, postawę oraz galowy strój. Po wysłuchaniu uczestników jury udało się na naradę. Po burzliwej dyskusji komisja wyłoniła zwycięzców.

W grupie 3-latków;

- I miejsce: Laura Tomala,

- II miejsce: Klara Klimczak,

- III miejsce: Zuzanna Bystranowska.

W grupie 4-latków;

- I miejsce: Pola Bahyrycz,

- II miejsce: Alicja Bugaj,

- III miejsce: Marcelina Koźmińska.

W grupie 5-latków;

- I miejsce: Jakub Rokicki,

- II miejsce: Iga Służalska,

- III miejsce: Klara Majcher.

W grupie 6-latków;

- I miejsce: Tymon Mazur,

- II miejsce: Szymon Michalski,

- III miejsce: Franciszek Broński.

Zwycięzcy konkursu oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Po rozdaniu nagród i gratulacjach pani dyrektor podziękowała i zaprosiła wszystkich za rok. Konkurs zorganizowały: Justyna Handzlik, Katarzyna Gumuła i Anna Lasota.