Zabawa karnawałowa

16 lutego 2023r. odbył się u nas bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, a nawet Spider-Mana...  nie sposób zliczyć.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola animatorów z firmy Hokus-Pokus, którzy poprowadził wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką. Niespodzianką dla dzieci był pokaz „szalonego profesorka”.

Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu udali się do swoich sal na poczęstunek.

Wszyscy wspaniale się bawiliśmy - czego dowodem są zdjęcia w galerii - zapraszamy do oglądania!