Jesteś tutaj:
  2. Opłaty
  3. Pobyt

Pobyt

Zasady odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu reguluje Uchwała Nr VII/33/2019 Rady Miejskiej w Stopnicy w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objetych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat, w publicznych przedszkolach prowadzonych przez Gminę Stopnica.

Gmina Stopnica zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę świadczone przez przedszkole w wymiarze 5 godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. W czasie przekraczającym pięć godzin dziennie (tzw. podstawa programowa) ustala się opłatę w wysokości 1,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu.

Miesięczną opłatę za pobyt w przedszkolu stanowi iloczyn: stawka godzinowa (1,00 zł) x faktyczna liczba godzin pobytu dziecka ponad podstawę programową x liczba dni pobytu dziecka w przedszkolu.

Opłatę za pobyt w przedszkolu należy wpłacać na rachunek konta bankowego szkoły:

Nazwa odbiorcy: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy

ul. Kazimierza Wielkiego 23

28-130 Stopnica

Numer rachunku: 69 8519 0005 0010 0010 0322 0015

Tytułem: Pobyt (miesiąc, imię i nazwisko dziecka, grupa)