Duplikaty dokumentów

LEGITYMACJA SZKOLNA

1. Pierwsza legitymacja szkolna (po przyjęciu do szkoły) wydawana jest nieodpłatnie.

2. Nie pobiera się opłaty za sprostowania w legitymacji szkolnej (zmiana adresu, nazwiska). W przypadku zmiany nazwiska lub adresu należy dostarczyć dokument potwierdzający zmianę danych oraz posiadaną legitymację.

3. Duplikat wydaje się w przypadku, gdy oryginał ulegnie zgubieniu, zniszczeniu lub kradzieży. W przypadku utraty oryginału legitymacji szkolnej Rodzic ucznia może wystąpić do dyrektora szkoły z pisemnym wnioskiem o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej z podaniem przyczyny ubiegania się o duplikat. Do wniosku należy dołączyć:

- potwierdzenie dokonania wpłaty na konto,

- aktualne zdjęcie dziecka.

4. Opłata za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej "Wykaz przedmiotów opłaty skarbowej, stawki tej opłaty oraz zwolnienia" (tj Dz. U. z 2019 poz. 1000 ze zm.) wynosi 9,00 zł.

Powyższą opłatę należy wnieść na konto:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy

ul. Kazimierza Wielkiego 23

28-130 Stopnica

BS Stopnica 21 8519 0005 0010 0010 0322 0006

z dopiskiem: opłata za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej …………………………………

(imię i nazwisko ucznia)