Biedronki i Smerfy na filmie pt. "Kicia Kocia na pikniku"

W  ramach podsumowania I edycji Ogólnopolskiego Projektu „ Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy” oraz udziału w nowym Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ”Klasa w terenie” 4latki: Smerfy i Biedronki wraz z opiekunami odbyli wycieczkę do kina w Solcu-Zdroju na ekranizację bajki Anity Głowińskiej pt.; „Kicia Kocia na pikniku”.

Maluchy z wielką ciekawością obejrzały przygody Kici Koci i jej przyjaciół znane im wcześniej z bajek czytanych przez nauczycielki. Wizyta w kinie okazała się dla nich wielkim przeżyciem. Duża sala z wielkim ekranem wywarła w nich niesamowite emocje. Dzieci zobaczyły zakamarki nowego miejsca takie jak: kasa, szatnia, kulisy. W czasie pobytu w kinie przestrzegały zasad kulturalnego zachowania się.

W ramach nowego projektu „Klasa w terenie” wyjazd do kina uzmysłowił im, że wyjście  w ciekawe miejsce może ich również czegoś nowego nauczyć jak i miło spędzić czas poza murami przedszkola w gronie kolegów i koleżanek.