Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy

E-mail: szkola@spstopnica.pl

Czwartek, 02 maja 2024

Przyjmowanie i załatwianie spraw

Sposób przyjmowania i załatwiania spraw zawiera instrukcja kancelaryjna zawarta w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych (Dz.U. 2011 nr 14 poz. 67) i Statut Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stopnicy.

1. Miejsce przyjmowania interesantów: sekretariat, gabinet dyrektora szkoły, gabinet wicedyrektora szkoły, gabinet pedagoga szkolnego.

2. Godziny przyjmowania interesantów:  poniedziałek-piątek w godz. 7:00-15:00 (skargi i wnioski można składać w sekretariacie szkoły we wtorki od 7:00 do 15:00).

3. Sposób przyjmowania i załatwiania spraw:

• Interesantów przyjmuje dyrektor szkoły, zastępca dyrektora szkoły, pedagog szkolny oraz pracownicy administracji.
  • Sekretariat Szkoły udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw.
  • Korespondencję można dostarczyć osobiście, drogą pocztową, drogą elektroniczną.
  • Sprawy załatwiane są bez zbędnej zwłoki.
  • Kopie odpowiedzi na pisma wraz z oryginałem pisma wpływającego przechowywane są w teczkach zgodnie z rzeczowym wykazem akt.
  • Sprawy nie wymagające odpowiedzi w formie pisemnej załatwiane są przez ustne udzielenie informacji.
  • Sprawy załatwiane są według kolejności wpływu.

Podania, zapytania, skargi, wnioski można składać:

Sprawy są rozpatrywane z zachowaniem trybu i terminów zgodnych z Kodeksem Postępowania Administracyjnego.

Brak załączników

Wytworzono:2021-03-10 09:01przez: Administrator SP