Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy

E-mail: szkola@spstopnica.pl

Czwartek, 02 maja 2024

Elektroniczna skrzynka poddawcza ePUAP

Podmioty realizujące zadania publiczne zobowiązane są posiadać elektroniczną skrzynkę podawczą.

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym, w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

W celu dostarczenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stopnicy dokumentu elektronicznego, należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl .

Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stopnicy.

Adres ESP (e-puap):ePUAP/ZSPStopnica

Brak załączników