Szlachetna paczka

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie.                                                                                                                  Ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,                                                                                                                        zatacza koło i wraca do nas!”

W tym roku po raz pierwszy nasze Przedszkole wzięło udział w akcji „Szlachetna Paczka". Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy realizowana przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest przekazanie bezpośredniej pomocy konkretnemu człowiekowi, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Nasze Przedszkole objęło pomocą Pana Grzegorza z Kielc oraz Panią Krystynę i Pana Stefana z Opatowa. Zaangażowanie rodziców i nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty – zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno-sanitarne, ale również pościele, koce, farby do malowania ścian, opał w postaci drewna.

Dzięki całej Społeczności Przedszkola dwie rodziny otrzymały wspaniałe dary, które przyniosły wiele radości i wzruszenia. To dzięki Państwu w wybranych domach zagościła nadzieja i przekonanie, że nikt nie jest na tym świecie sam, a dobro powraca.

Serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc i wspaniały odzew akcji „Szlachetna Paczka”. Napełnia nas radością i dumą fakt, że Rodzice oraz Krewni Naszych Przedszkolaków mają gorące serca i rozumieją potrzeby innych ludzi.

DZIĘKUJEMY!!!