„Są takie dwa dni, jedyne dni w roku.

To święto Babci i Dziadka, łza się kręci w oku.

O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy,

dla Nich jak co roku przedstawienie mamy”.

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dni poprzedzające to  ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla dziadków. W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbywała się od 24 -26 stycznia, ponieważ każda grupa obchodziła to święto w innym dniu. Na zaproszenie dzieci do każdej grupy przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki przygotowały piękne wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Atmosfera była uroczysta i pełna radości.

Babciu, Dziadku  życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !