Konkurs Plastyczny „Stopnica Moja Mała Ojczyzna”

W grudniu 2021 r. dla dzieci w wieku przedszkolnym został zorganizowany Konkurs Plastyczny pt. „Stopnica Moja Mała Ojczyzna”. Celem konkursu było: rozwijanie wiedzy na temat historii, kultury, tradycji, kształtowanie tożsamości regionalnej i pobudzenie zainteresowania własnym środowiskiem, zaprezentowanie swojego miejsca zamieszkania, najbliższej okolicy, rozwijanie aktywności twórczej.

Konkurs przygotowały i zorganizowały M. Kieljańska, W. Malec i J. Banaś. W konkursie wzięło udział 125 przedszkolaków. Z każdej grupy wybrano po kilka najładniejszych i najciekawszych prac, które zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: 3, 4-latków i 5, 6-latków. Za zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu prac dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor L. Ziętarskiej i Pani Dyrektor R. Cesarz pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim dzieciom składamy podziękowania za udział w konkursie. Gratulujemy.