Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP w Stopnicy

W dniu 28.10.2021r. w naszej szkole odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stopnicy. Do walki o zwycięstwo stanęli chłopcy z Nizin, Solca-Zdroju, Rataj Słupskich i Stopnicy. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Turniej  stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym dzięki zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego i  pani dyrektor Leokadii Ziętarskiej, która ufundowała nagrody.

Skład reprezentacji ZSP w Stopnicy: Hubert Rasała, Mateusz Piekarski, Emil Dudek, Maciej Galiński, Maciej Koronowski, Maksymilian Strąk, Jakub Adamczyk, Jakub Broda, Hubert Kwaśniewski, Maciej Dojutrek, Szymon Łącki, Jan Kowalik, Jakub Ziemniak, Filip Marzec.

Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Solca-Zdroju, którzy pewnie wygrali zawody. Naszym reprezentantom zabrakło jednej bramki, aby stanąć na II miejscu.

Klasyfikacja końcowa:

I – Solec-Zdrój

II – Niziny

III – Stopnica

IV – Rataje Słupskie

Dziękuję za obecność, walkę i postawę „Fair Play”.

Życzę dalszych sukcesów w przygodzie ze sportem.

Opiekun Mariusz Sztorc