Małym pacjentom z Centrum Onkologii

W tym roku nasza szkoła dołączyła do akcji „Przynieś Misia” organizowanej przez Fundację Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”. Okazją do przeprowadzenia zbiórki był obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Wolontariuszki w składzie: Natalia Nowak, Zuzanna Gryz, Daria Grosicka, Maria Jarosz, Zuzanna Banaś  i Zofia Segda pod opieką Pani Agnieszki Kwiecień oraz Pana Mariusza Sztorca zbierały zabawki w dniach 19 i 22 listopada. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły wykazali wielkie zaangażowanie. Ogromna ilość pluszowych maskotek, lalek, samochodzików, puzzli, klocków, gier planszowych i materiałów plastycznych trafiła do dzieci ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii Dziecięcej w Kielcach.

Społeczność szkolna z uśmiechem przekazywała kolejne zabawki, mając nadzieję, że dzięki temu uda się rozjaśnić dni podopiecznym oddziału onkologicznego. Wierzymy, że tak też się stało. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji. Pamiętajmy, że dobro wraca!