Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MIX Klas VIII

Dnia 04.12.2021 r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MIX Klas VIII. Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie uczniów w świąteczny nastrój
związany z Mikołajkami, ale także popularyzacja gry w piłę nożną, rozwijanie sprawności fizycznej, wpajanie zasad sportowej rywalizacji oraz kreatywności. Nieodzownym elementem
zawodów było wyzwalanie atmosfery radości i zabawy. W turnieju brały udział cztery drużyny klas ósmych, które grały systemem „każdy z każdym”. Poszczególne klasy wytypowały swoją reprezentację, która składała się z trzech dziewcząt i dwóch chłopców. Po zaciętej, sportowej walce ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
I miejsce – klasa VIII B
II miejsce – klasa VIII D
III miejsce – klasa VIII C
IV miejsce – klasa VIII A
W części końcowej nastąpiła uroczysta dekoracja, której dokonała Pani dyrektor Leokadia Ziętarska. Drużyny otrzymały świąteczne upominki, owoce i słodycze.

Organizatorzy imprezy – nauczyciele wychowania fizycznego