Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w trybie zdalnym

Organizacja zajęć zdalnych

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021r. w w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  informujemy, że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w trybie zdalnym.

Tygodniowy rozkład zajęć pozostaje bez zmian.

Możliwość prowadzenia zajęć świetlicowych dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej

W przypadku uczniów klas 1-3 istnieje możliwość opieki świetlicowej w godzinach 6.50 – 15.00. Dotyczy wyłącznie uczniów, których obydwoje rodzice/opiekunowie pracują (wymagane zaświadczenia o świadczeniu pracy). Na pisemny, umotywowany wniosek rodzica, uczeń zostanie objęty opieką świetlicową oraz zapewniona zostanie mu możliwość nauki zdalnej na terenie placówki.

Zajęcia specjalistyczne, rewalidacyjne

W przypadku zajęć specjalistycznych, prosimy rodziców/opiekunów dziecka o kontakt z nauczycielem prowadzącym w celu omówienia sposobu realizacji tych zajęć.

Konsultacje

Na terenie szkoły można organizować konsultacje indywidualne, grupowe dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Organizacja konsultacji jest uzależniona od potrzeb uczniów. Harmonogram konsultacji zostanie udostępniony uczniom przez dziennik elektroniczny.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć w szkołach w systemie zdalnym dostępne są na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Przerwa świąteczna w szkole podstawowej i przedszkolu

Przerwa świąteczna w szkole podstawowej od 23.12.2021 do 31.12.2021 r.

Przerwa świąteczna w przedszkolu i oddziałach zerowych od 24.12.2021 r. do 31.12.2021 r.