Zaczarowany świat baśni...

W dniu 14.12.2021 roku z zachowaniem reżimu sanitarnego po raz XIX odbył się  Gminny Konkurs Czytelniczy „W zaczarowanym świecie baśni” w formie gier i zabaw. Uczestników konkursu serdecznie powitały Pani dyrektor L. Ziętarska oraz Pani dyrektor A. Salomon. Konkurs przygotowały i przeprowadziły Panie A. Bednarz, M. Kieljańska i T. Guca. W konkursie brało udział 24 uczestników z kl. I – III. Główne cele konkursu to: budzenie zainteresowań czytelniczych,  ukazanie piękna literatury dziecięcej, rozwijanie czytania ze zrozumieniem.

Dzieci do wykonania miały kilka zadań: ułożyć rozsypankę obrazkową, sformułować odpowiedzi do przeczytanego komiksu, ułożyć plan wydarzeń oraz wykonać pracę plastyczno – techniczną wg podanej instrukcji. 5 osób zajęło -  I miejsce, 10 osób - II miejsce, 8 osób - III miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy.