Organizacja pracy szkoły od 31 stycznia 2022 roku

1. Od 31 stycznia 2022 r. w klasach I–IV zajęcia odbywać się będą stacjonarnie.
  2. Uczniowie  dowożeni przez rodziców przychodzą do szkoły w godzinach 7:45 do 8:00. Prosimy również o punktualny odbiór dzieci po zakończonych zajęciach.
  3. Świetlica szkolna tylko dla uczniów, których rodzice ze względu na czas pracy zawodowej nie mogą zapewnić dziecku opieki.
  4. Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych.
  5. Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w autobusach szkolnych.
  6. Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. Na terenie szkoły wszyscy przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).
  7. Uczniowie klasy V-VIII  do 27 lutego 2022 r. pracują w trybie zdalnym wg planu lekcji na II okres roku szkolnego 2021/2022.
  8. Przedszkole i oddziały zerowe pracują bez zmian.
  9. Szczegóły dotyczące wytycznych obowiązujących w czasie nauki zdalnej dostępne na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.
  10. Dowozy i odwozy uczniów klas I-IV oraz dzieci 5 i 6-letnich wg harmonogramu dostępnego tutaj.