30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Hasło tegorocznej zbiórki brzmi: ,,Przejrzyj na oczy”. Tym razem fundacja skupi się na zakupie nowoczesnego sprzętu okulistycznego, który trafi na oddziały okulistyki dziecięcej w całej Polsce.

W niedzielę 30 stycznia 2022 r. wolontariusze z Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Stopnicy w składzie: Katarzyna Szot,  Anna Góra, Maja Góra, Amelia Wójcik, Jan Kowalik, Hubert Kwaśniewski przeprowadzili zbiórkę pieniędzy.

Uczniowie kwestowali pod opieką nauczycieli:  p. Agnieszki Kwiecień, p. Beaty Opałki, p. Anny Szot, p. Mariusza Sztorca.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieścił się w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy.

Mimo że padał deszcz i wiał wiatr, to zarówno wolontariusze jak i mieszkańcy wrzucający datki, nie narzekali na brzydką pogodę, dzieląc się sercem i uśmiechem.

Z samej kwesty udało się zebrać wolontariuszom 3444,83zł. Do tego należy dodać licytacje, które odbyły się  w MGCK.

Pochwały i słowa uznania kierujemy do  wolontariuszy, którym dziękujemy za poświęcony czas.

Podziękowania należą się również darczyńcom za wsparcie okazane względem szczytnego celu zbiórki oraz Pani dyrektor MGCK w Stopnicy Pani Wiolettcie Ciećko za zaproszenie do udziału w tegorocznej akcji.