Wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W STOPNICY

NA ROK SZKOLNY 2022/2023

do zakupu przez rodziców/prawnych opiekunów

pozostałe podręczniki zakupuje szkoła

KLASA I

Religia: „Poznaję Boży świat”. Podręcznik. – Autorzy: K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

KLASA II

Religia:Odkrywam królestwo Boże”. Podręcznik. Autorzy:  K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

KLASA III

Religia: „Jezus jest z nami”. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń. Autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek, ks. J. Czerkawski, E. Kondrak

KLASA IV

Religia: „Miejsca pełne BOGActw”. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń. Autorzy: E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

Język niemiecki: „Und so weiter extra 1”. Podręcznik + materiały ćwiczeniowe. Autorzy: L. Zastąpiło, E. Krawczyk, M. Kozubska. Wydawnictwo PWN.

KLASA V

Religia:„Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń. Autorzy:  K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

Język niemiecki: „Und so weiter extra 2”. Podręcznik + materiały ćwiczeniowe. Autorzy: L. Zastąpiło, E. Krawczyk, M. Kozubska. Wydawnictwo PWN.

KLASA  VI

Religia: „Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno”. Podręcznik. Autorzy:  Ks. dr K Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność

Język niemiecki: Und so weiter extra 3”. Podręcznik + materiały ćwiczeniowe. Autorzy: L. Zastąpiło, E. Krawczyk, M. Kozubska. Wydawnictwo PWN.

KLASA  VII

Religia: „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”. Podręcznik. Autorzy:  K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

KLASA  VIII

Religia: „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”. Podręcznik. Autorzy:  K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska Wydawnictwo JEDNOŚĆ.