„PUCHAR WIOSNY 2023” – Gnojno

W dniu 22 marca chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Halowej o „PUCHAR WIOSNY 2023” w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gnojnie. Organizatorem imprezy był Gminny Klub Sportowy „SOKÓŁ” Gnojno. W turnieju wzięło udział siedem drużyn w dwóch kategoriach: klasy I – II (3 zespoły), klasy III – IV (4 zespoły). Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” w swoich grupach. Po rozgrywkach zwycięzcy otrzymali puchary, pozostałe drużyny statuetki i pamiątkowe medale. Dziękujemy za zaproszenie i wzorową organizację zawodów.

Reprezentacja SP Stopnica w kategorii klas I – II: Igor Ziemniak, Tadeusz Wójcik, Stępień Bartosz, Jan Lelas, Marcel Wrona, Albert Czapla.

Reprezentacja SP Stopnica w kategorii klas III – IV: Dominik Borek, Antoni Rudnik, Dawid Rudziński, Przemysław Kania, Jakub Pawlik, Jakub Wach, Przemysław Manierak.

Klasyfikacja końcowa (klasy I – II):

1. SP Stopnica
  2. GKS Sokół Gnojno
  3. SP Raków

Klasyfikacja końcowa (klasy III – IV):

1. SP Stopnica
  2. SP Szydłów
  3. SP Raków
  4. GKS Sokół Gnojno

Gratulujemy zawodnikom i  życzymy kolejnych udanych startów.