Kiermasz dla Hospicjum w Busku–Zdroju

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło akcję na rzecz podopiecznych buskiego hospicjum.

Wolontariusze zorganizowali kiermasz, na którym sprzedawali maskotki wykonane przez mieszkańców hospicjum i uczniów naszej szkoły. Uczniowie przygotowali babeczki, muffinki, pierniczki, a więc wszystko to, co wygląda, pachnie i smakuje wyśmienicie. Kwesta cieszyła się wielkim powodzeniem. Łącznie udało się zebrać 1564 zł.

Dziękujemy członkom Szkolnego Koła Wolontariatu oraz sympatykom za przygotowanie słodkości a także pomoc w sprzedaży. Dziękujemy wspaniałym uczniom i nauczycielom naszej szkoły, którzy z otwartym sercem zaangażowali  się w zbiórkę.