I Międzygminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora ZSP w Stopnicy

W dniu 21.04.2023 r. w naszej szkole odbył się I Międzygminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Stopnicy. W zawodach wzięły udział drużyny trzech szkół podstawowych z: Nizin, Zborowa oraz Stopnicy. Impreza rozegrana została w czterech kategoriach.  Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w swoich grupach grali systemem „każdy z każdym” jednego seta do 15 pkt.

Turniej  stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair play w jakim rozgrywane były zawody. Po rozgrywkach zwycięzcy otrzymali puchary, pamiątkowe medale oraz dyplomy ufundowane przez dyrektora szkoły.

Reprezentacja dziewcząt SP Stopnica w kategorii klasy IV: Maja Juda, Maria Dyraga, Maja Wojciechowska, Jagoda Strąk, Lena Pawłowska.

Reprezentacja dziewcząt SP Stopnica w kategorii klasy V: Magdalena Banach, Zuzanna Rokosz, Julia Anioł, Nikola Marek, Julia Nowak.

Reprezentacja chłopców SP Stopnica w kategorii  klasy IV: Przemysław Kania, Jakub Pawlik, Dawid Rudziński, Przemysław Manierak, Dominik Borek.

Reprezentacja chłopców SP Stopnica w kategorii  klasy V: Wojciech Mius, Szymon Góra, Jakub Wic, Tomasz Ordon, Daniel Kwiecień.

Oto wyniki:

w kategorii dziewcząt klas IV:

1. Jagoda Strąk – SP Stopnica

2. Natalia Zajda – SP Zborów

3. Amelia Skrzypczyńska – SP Zborów

w kategorii dziewcząt klas V:

1. Wiktoria Kowalik – SP Niziny

2. Natalia Molisak – SP Zborów

3. Julia Nowak – SP Stopnica

w kategorii chłopców klas IV:

1. Jakub Pawlik – SP Stopnica

2. Rudziński Dawid – SP Stopnica

3. Bartosz Zych – SP Zborów

w kategorii chłopców klas V:

1. Karol Leżoń – SP  Zborów

2. Wojciech Mius – SP Stopnica

3. Marcel Gwóźdź – SP Zborów

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Stopnica

II miejsce – SP Zborów

III miejsce – SP Niziny

Gratulujemy zawodnikom i  życzymy kolejnych sukcesów.

Organizatorzy imprezy – nauczyciele wychowania fizycznego.