Kiermasz świąteczny dla „Hospicjum w Busku–Zdroju”

7 grudnia 2023 r. w  naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez członków i opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu.

Dzięki hojności uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły, udało nam się zebrać niebagatelną kwotę 2676 zł 18 groszy. Postawa gotowości do pomocy innym zasługuje na szczególne uznanie.

13 grudnia zebrane środki zostały przekazane przez Panią dyrektor Leokadię Ziętarską Panu dyrektorowi Hospicjum w Busku–Zdroju Jarosławowi Zatorskiemu.

Dziękujemy raz jeszcze za Waszą nieocenioną pomoc. Mamy nadzieję, że wspólny wysiłek przyczyni się do poprawy życia tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Jesteśmy dumni, że należymy do społeczności, która potrafi jednoczyć się dla dobra innych.

„Wolontariat – siła w twoich rękach.”