XIX Rajd Zimowy „Zmarzlaczek”

W piątek 1.03.2024 r. Komenda Hufca ZHP Busko-Zdrój przeprowadziła XIX Rajd Zimowy „Zmarzlaczek”, w którym udział wzięli „Stopniccy Tropiciele”.

W rajdzie uczestniczyło siedemnaście drużyn z całego powiatu buskiego. Odprawę poprzedzającą wymarsz spod Szkoły Podstawowej w Solcu-Zroju przeprowadził hm. Adam Gadawski. Nasze zuchy przemierzyły trasę 6 km, dzielnie pokonując wyznaczone przez organizatora zadania. Dzięki pięknej pogodzie wędrówka sprawiła wszystkim wiele radości.

Dla wytrwałych wędrowników na końcu trasy przy Szkole Podstawowej w Zborowie został przygotowany poczęstunek i zabawa przy ognisku. Samodzielne pieczenie kiełbasy na świeżym powietrzu sprawiło wszystkim wiele radości.

Stopniccy Tropiciele - tak jak i inne drużyny - na zakończenie otrzymali pamiątkowy dyplom, przypinki z logiem rajdu oraz słodki upominek. XIX Rajd Zimowy „Zmarzlaczek” był pierwszym zimowym rajdem, w którym nasze zuchy wzięły udział i z pewnością nie ostatnim.

Czuwaj!