Szkolne Koło PCK zachęca do rozwijania zdrowych nawyków żywieniowych i podejmowania aktywności fizycznej

Promocja zdrowia

Zdrowie nasze i naszej rodziny w znacznej mierze zależy od  stylu życia, jaki wiedziemy. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe i coraz mniejsza aktywność fizyczna mają niekorzystny wpływ na stan naszego  zdrowia.  Dlatego warto zastanowić się,  ile korzyści osiągniemy, wprowadzając nawet nieznaczne zmiany w  trybie życia.

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w realizację założeń Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę.

Członkowie SK PCK przygotowali prezentacje na temat zdrowego odżywiania, które mają na celu zachęcić do rozwijania zdrowych nawyków żywieniowych i podejmowania aktywności fizycznej w czasie wolnym. Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi materiałami.