Wewnętrzny Turniej Minipiłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

Siódmego grudnia w hali sportowej, w Stopnicy odbył się Wewnętrzny Turniej Minipiłki Siatkowej „Jedynek” Dziewcząt i Chłopców. Celem turnieju było podsumowanie umiejętności nabytych przez uczniów uczestniczących w programach „WF z AWF” oraz „SKS”. Turniej rozegrany został w kategorii klasy czwartej i piątej. Uczniowie w swoich kategoriach zostali podzieleni na grupy. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w swoich grupach grali systemem „każdy z każdym” jednego seta do 15 pkt. Spotkania niejednokrotnie wyróżniały się ciekawymi akcjami oraz siatkarskimi wymianami. Gra odznaczała się zaangażowaniem oraz walką o każdy punkt. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play w jakim rozgrywane były zawody.

Reprezentacja dziewcząt: Dyraga Maria, Sztorc Lena, Segda Wiktoria, Pawłowska Lena, Strąk Jagoda, Ciupińska Julia, Nowak Julia, Kosałka Julia, Gierka Maja, Banach Magdalena, Rokosz Zuzanna, Marek Nikola.

Reprezentacja chłopców: Helis Antoni, Kania Przemysław, Manierak Przemysław, Rudziński Dawid, Pawlik Jakub, Rudnik Antoni, Sadłocha Antoni, Borek Dominik, Baran Krzysztof, Nycz Wiktor, Nowak Norbert, Mius Wojciech, Kwiecień Daniel, Wic Jakub, Ordon Tomasz, Góra Szymon.

Oto wyniki:

W kategorii dziewcząt klas IV:

I miejsce – Sztorc Lena

II miejsce – Pawłowska Lena

III miejsceSegda Wiktoria

W kategorii dziewcząt klas V:

I miejsce – Banach Magdalena

II miejsce – Marek Nikola

III miejsce – Nowak Julia

W kategorii chłopców klas IV:

I miejsce – Rudziński Dawid

II miejsce – Kania Przemysław

III miejsce– Pawlik Jakub

W kategorii chłopców klas V:

I miejsce – Mius Wojciech

II miejsce – Kwiecień Daniel

III miejsce – Wic Jakub

Uczniowie otrzymali puchary, medale oraz dyplomy.

Organizatorzy imprezy – Mariusz Sztorc, Beata Opałka.