Spotkanie z podróżnikiem

Zwiedzanie świata to wspaniała i pouczająca przygoda, o czym po raz kolejny przekonali się uczniowie naszej szkoły. 1 marca odbyło się spotkanie z panem Samuelem Kempskim, członkiem grupy podróżniczej trzask.pl. Tym razem uczniowie klas 4-8 wysłuchali relacji z wyprawy do Namibii, wzbogaconej o pokaz niezwykłych fotografii i pamiątek z podróży. Pan Samuel poruszył wiele ciekawych tematów dotyczących różnych dziedzin związanych z Namibią: położenia geograficznego, historii tego kraju, panującego tam klimatu oraz życia ludzi i zwierząt. Ostatnie kilkanaście minut przeznaczono na pytania od uczestników, a na koniec nasz Gość w geście podziękowania za spotkanie został nagrodzony gromkimi brawami.