SMERFY

W trakcie zajęć Smerfy wykorzystywały głównie zestaw "STEAM Park" oraz "Pociąg do kodowania".

Dzięki LEGO® DUPLO® STEAM Park dzieci poznają świat nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki (STEAM, ang. Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics) świetnie się przy tym bawiąc i rozwijając swoją kreatywność. Zestaw czerpie z tego, co bliskie dzieciom, pomagając im w rozwijaniu wrodzonej ciekawości, chęci tworzenia oraz odkrywania otaczającej rzeczywistości. Podczas zajęć dzieci stykają się z kluczowymi pytaniami, które pomogają im przejść proces praktycznego zastosowania umiejętności naukowych, technicznych, inżynieryjnych, artystycznych i matematycznych.  Ćwiczenia z użyciem klocków LEGO® DUPLO  doskonale wpływają na rozwój dziecięcej kreatywności.