Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs Plastyczny na najciekawszą „Ilustrację do wierszy Juliana Tuwima” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci, upowszechnianie czytelnictwa, rozbudzanie wyobraźni i poczucia estetyki u dzieci, popularyzacja ciekawych form spędzania czasu wolnego w domu.

Dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Wykazały się dużą kreatywnością, samodzielnością i umiejętnościami plastycznymi. Komisja konkursowa oceniła wysoki poziom wszystkich uczestników i wyłoniła laureatów:

I miejsce – Marcelina Brońska, Tymon Wilk, Nadia Szczygłowska, Szymon Żmija, Katarzyna Jagiełło, Wiktoria Wojciechowska, Malwina Pabian, Maria Zych, Blanka Cichoń, Amelia Kania, Natan Ochnicki

II miejsce – Liliana Kapusta, Klaudia Sokołowska, Lena Olbromska, Iga Federowicz, Maja Patrzałek, Antonina Bartocha, Pola Skałbania, Antoni Rasała, Nikola Marzec, Leon Dukała, Stanisław Kapusta,

III- miejsce – Kaja Tobołkiewicz, Jan Trzepałka, Michał Szostak, Jan Bahyrycz, Wiktor Pawlik, Bartosz Paluch, Antoni Grzegorczyk

Wyróżnienie: Wojciech Śliwa, Tymon Mazur, Julia Marzec, Jan Drobysz, Jakub Śliwa, Paweł Skuza, Kornelia Wrona, Zuzanna Cisak, Maja Piasecka, Bartłomiej Jankoski, Aleksandra Kuc, Wanda Szatan, Kacper Lizak, Michalina Siemion, Iwo Ziomek, Aleksandra Jewiarz.

Za zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu prac dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor Leokadii Ziętarskiej i Pani Wicedyrektor Renaty Cesarz pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.